Publicat 29 Dec 2017 | Expiră 29 Ian 2018

LACATUS-SUDOR PENTRU DANEMARCA

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce cautam?
Lacatus cu abilitati de sudor cu experienta profesionala de minim 3 ani in domeniu, pentru diverse proiecte in Danemarca.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa ai?
• Diploma/certificat de calificare in meseria de lacatus/sudor
• Cunostinte dovedite de limba engleza la nivel conversational (comunicarea se face exclusiv in limba engleza)
• Abilitati demonstrate in:
- Citirea si interpretarea desenelor de executie
- Executarea pieselor, subansamblelor si confectiilor metalice conform desenelor de executie
- Asamblarea structurilor metalice
- Pregatirea pieselor si subansamblelor in vederea sudurii , debitarii sau montajului
- Abilitati dovedite la executia sudurii diferitelor materiale precum:fier, inox, aluminiu
- Analizeaza defectele tehnice precum si controlul calitatii
- Experienta in utilizarea diverselor dispozitive precum: bormasini, polizoare, etc.
- Experienta in constructii
• Abilitate de a lucra independent si de a comunica eficient la locul de munca
• Disponibilitate de a lucra overtime si in wekenduri in functie de cerintele proiectului
• Cazier judiciar fara antecedente penale

Ce oferim?
• Contracte de munca temporare si full time
• Salariu atractiv de minim 2000 Euro NET, dupa plata taxelor si a cheltuielilor de cazare
• Concediu de odihna de 35 zile/an
• Posibilitatea de a efectua ore suplimentare in timpul saptamanii si in weekend.
• Asigurarare medicala si asigurare impotriva accidentelor
• Dreptul la pensie
• Dreptul la alocatie pentru copil (118 -195 Euro/lunar, in functie de varsta copilului)
• Asistenta permanenta din partea angajatorului

Descrierea companiei

Cine suntem?
Suntem Xterna A/S, o agentie de recrutare a personalului atat temporar cat si full time, cu capital 100% danez.
Oferim fortă de muncă calificată pentru construcții, industrie, productie, energie, si administratie pentru clienti din Scandinavia.

Cum aplici?
Aplica prin intermediul acestui site cu un CV in limba engleza.

Expirat

LACATUS-SUDOR PENTRU DANEMARCA  -  Xterna A/S