LACATUS NAVAL - VOPSITOR NAVAL (la pistol)

TC Alsan Limite 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Pentru Santier Naval in Spania( reparatii navale) cu plecare intre 08-10 Iunie 2022 angajam:

LACATUS NAVAL - VOPSITOR NAVAL

Cerințe:
- Experiență de lucru la reparații navale
- Seriozitate si punctualitate
- Disponibilitate de plecare imediata

Descrierea jobului

Asiguram:
-Contract de munca pe perioada nedeterminata (loc de munca stabil).
-Transportul internațional dus / întors.
- Cazare gratuita in apartamente cu toate utilitățile necesare .
-Transport de la locuința la locul de munca
- Asigurare pe toata perioada contractuala.
-SALARIUL negociabil la angajare in funcție de experiență, care se plătește de doua ori pe lună.
Publicat 5 Iun. 2022 Expiră 5 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.