Publicat 09 Oct 2017 | Reactualizat 08 Nov 2017 | Expiră 09 Nov 2017

LACATUS MECANIC

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii necesare:
- calificare lacatus mecanic (scoala profesionala sau absolvent liceu specializare mecanica)
Aptitudini si cunostinte:
- cunostinte generale de mecanica si lacatuserie (prezinta avantaj calificarea de sudor)
​- seriozitate, atentie la detalii, perseverenta
- capacitate de a lucra in echipa si de a asimila rapid noi cunostinte

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- confectioneaza si monteaza repere/subansamble ale usilor frigorifice. Executa operatii de debitare, gaurire, slefuire si asamblare conform tehnologiei de fabricatie.
Responsabilitati:
- asigurarea fabricatiei la termen, in cantitatea planificata si conform calitatii prescrise;
- mentinerea spatiului de lucru curat si repectarea normelor si regulamentelor interne.
Beneficii:
- mediu de lucru civilizat
- pachet salarial motivant

SC PORTE FRIGO GROUP SRL a fost infiintata in anul 2004 avand ca obiect de activitate productia de usi frigorifice industriale. In prezent oferim partenerilor nostri o gama larga de solutii de acces destinate spatiilor frigorifice si din industria alimentara. Pentru a raspunde exigentelor clientilor si provocarilor unui domeniu in continua dezvoltare, cautam permanent noi materiale si tehnologii care sa asigure performanta produselor noastre. Suntem un colectiv tanar si ambitios, decisi sa ne impunem prin profesionalism.

Expirat
LACATUS MECANIC  -  PORTE FRIGO GROUP