Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Lacatus Mecanic

Prodvinalco SA
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Scoala profesionala sau liceu de profil;
Cunostinte teoretice si practice de mecanica, interpretarea fiselor tehnice;
Experienta anterioara 1 an;
Indemanare, seriozitate, atentie distributiva, rezolvarea in timp scurt a problemelor tehnice referitoare la liniile de productie.

Descrierea jobului

Loc de munca stabil
Salariu competitiv
Tichete de masa
Masa in regim catering
Decontarea transportului ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄

PRODVINALCO Cluj este unul dintre liderii nationali in industria bauturilor alcoolice. Cultura Prodvinalco se bazeaza pe respectul pentru traditie, incurajarea si rasplatirea performantelor.

Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 14 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.