Lacatus mecanic

Onedoor Ro S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3300 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie:
  • sa aiba cunostinte in domeniul montajelor de usi, mecanica;
  • abilitati de a invata si progresa in firma noastra;
  • sa detina permis categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Montaje usi industriale, usi de garaj, automatizari, bariere, usi antifoc, usi rapide;
  • Mentenanta preventiva magazine si industrie.

Beneficii:
  • Salariu atractiv;
  • Bonuri de masa;
  • Program luni-vineri 9-17.

Firma noastra este un lider important pentru clientii nostrii.
Seriozitatea si lucrul bine facut este unul dintre calitatile noastre cele mai importante.
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022