Publicat 24 Oct 2018 | Reactualizat 17 Nov 2018 | Expiră 23 Nov 2018

Lacatus mecanic / Sudor MIG-MAG, ARGON (3500 lei Net)

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Productie, Constructii / Instalatii, Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni

Candidatul ideal

Cerinte minime ale postului:
- studii medii
- capacitatea de intelegere a desenelor tehnice
- experienta relevanta in domeniul fabricatiei confectiilor metalice
- disponibilitate program prelungit

Descrierea jobului

1. Sarcini:
- relevare locatii
- calculeaza consumul de materiale
- operatiuni de debitare, gaurire, polizare, roluire, imbinari mecanice
- operatiuni de asamblare/montaj la locul lucrarii si in hala
- operatiuni de sudura in otel, inox, aluminiu,
- operatiuni debitare cu plasma
- mentinere echipamente lucru
- curatenie la locul de munca

2. Responsabilitati:
- raspunde pentru relevarea (masurarea) corecta a spatiilor in vederea intocmirii consumurilor de materiale
- raspunde de executia si montajul elementelor de confectii metalice de calitate si la timp
raspunde pentru predarea la timp a lucrarilor
- raspunde pentru echipamentele si sculele primite in dotare

3. Competente:
- realizarea productiei si montajului de confectii metalice
- implementarea in productie a proiectelor

4. Beneficii:
- salariu motivant
- ore suplimentare platite
- contract de munca
- prime de sarbatori

Productie mobilier la comanda,MDF vopsit, Hi-Macs, confectii metalice.

Lacatus mecanic / Sudor MIG-MAG, ARGON (3500 lei Net)  -  Atvangarde Technology