Lacatus Mecanic Orasul Pantelimon

Manpower - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru unul dintre clientii nostrii, recrutam lacatus mecanic cu experienta pe partea de productie. Mai multe detalii la telefon: 0729800014.

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Studii medii finalizate - calificare Lacatus-mecanic
  • Experienta de lucru pe lucrari de lacatuserie - SDV-istica - confectii metalice
  • Experienta in activitati de debitare, sudura, montaj, rectificari
  • Constituie avantaj experienta in medii industriale sau ateliere de reparatii / intretinere
  • Abilitate de citire / interpretare desene tehnice
  • Avantaj - experienta in sudura
  • Lucreaza in echipa de intretinere utilaje & SDV
  • Executa matrite /parti componente in conformitate cu desenele tehnice
  • Efectueaza lucrari de intretinere planificate si neplanificate a matritelor impreuna cu specialistii din echipa de intretinere
  • Debiteaza, face montaje, rectificari, ajustari pe matrite
  • Foloseste scule de mana, electrice, instrumente de precizie in activitate
Beneficii:
  • Salariu atractiv + bonuri
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Posibilitate de cazare
  • Program L-V 07:00 - 15:30

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos