Lacatus Mecanic - Montaj

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

· Studii medii profil mecanic
· Minim 6 luni experiență într-o poziție similară
· Cunoștințe de citire și interpretare a desenelor tehnice

Pentru mai multe informații vă rugăm să sunați la numărul de telefon: 0787 840 094

Descrierea jobului

Beneficii:
· Salariu competitiv oferit pe baza experienței;
· Tichete de masa de 17 lei pe zi lucrătoare;
· Decontare transport;
· Asigurare medicală privată din a 7-a lună de angajare;
· Pensie privată din al 2-lea an de activitate;
· Bonus de performanță;
· Prime de sărbători;
· Cadouri pentru copii de 1 iunie și 6 decembrie;
· Bookster;
· Cafea gratuită;
· Cantină (loc de servit masa);

Pro iDeal Jobs este o agenție de recrutare, specializată în leasing personal, recrutare și selecție de personal.
Obiectivul nostru principal este să fim întotdeauna prima ta alegere, deoarece dorim să stabilim un parteneriat pe termen lung cu tine. Suntem aici pentru a vă oferi suportul nostru deplin, asigurând doar servicii de calitate, transparente și de încredere. Ne ajutăm clienții să găsească cei mai buni candidați și de asemenea, oferim consultanță candidaților noștri pentru a găsi cele mai bune locuri de muncă de pe piață.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos