Publicat 06 Ian 2019 | Reactualizat 07 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Lacatus mecanic-Mentenanta echipamente industriale rotative

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne marim echipa de mentenanta cu 3 colegi noi lacatusi-mecanici!

Ne-am dori sa fii :

  • Cu spirit de echipa ;
  • Sa iti doresti sa inveti lucruri noi;
  • Sa fii preocupat de calitatea activitatii tale;
  • Sa ai idee cum functioneaza echipamentele rotative/dinamice (motoare electrice, pompe, compresoare, turbine, etc) si sa faci o scurta descriere a componentelor lor;
  • Cateva cunostinte de montare/demontare echipamente rotative in subansamble si identificarea eventualelor defecte mecanice;
  • Cunostinte de baza - utilizare a calculatorului;
  • Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

Noi te rasplatim :

  • Pentru inceput 2,000 lei net (pentru perioada de 3 luni, urmata de o re-negociere salariala – crestere 15-30%, re-negociere la fiecare 6/12 luni cu o crestere de 10 – 30 % functie de performante);
  • Tichete de masa – 15 lei/zi – 300 lei/luna;
  • Transport – asigurat;
  • Bonus anual: estimat – 1 salariu lunar net;
  • Daca vei fi nevoit sa stai peste program, noi iti vom plati orele suplimentare (cu ocazia lucrarilor efectuate la sediul clientului);
  • Programul nostru este flexibil (in general 8:00 AM – 16:00, cateodata si cu delegatii de pana la ora 18:00);
  • Sa nu uitam de concediul de odihna: 25 zile lucratoare (flexibil);
  • Program de training: anual (in-house si extern);
  • Delegatii – platite toate cheltuielile (masa/cazare/transport);

Ce trebuie sa faci ?
Vei asigura suportul tehnic si executa lucrari de reparatie si intretinere/mentenanta echipamente rotative (pompe, compresoare, ventilatoare, turbine, motoare electrice, etc), inclusiv punerea in functiune dupa reparatie;

Rotofix Solutions asigura servicii de mentenanta echipamentelor industriale rotative (motoare electrice, compresoare, pompe centrifugale, turbine, generatoare, etc) folosind cele mai bune practici de mentenanta si reparatii din domeniul industrial complementate de tehnologii noi inovatoare pentru a creste fiabilitatea utilajelor dinamice din facilitatile de productie ale clientilor nostri.

www.rotofix.ro

Expirat
Lacatus mecanic-Mentenanta echipamente industriale rotative  -  Rotofix Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles