Lacatus Mecanic Macarale/Instalatii Portuare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experienta pe un post similar constituie un avantaj;
  • Aptitudini si cunostinte tehnice;
  • Pregatire specifica: certificat de calificare – lacatus mecanic , valabil;
  • Seriozitate, rigurozitate si integritate;
  • Persoana dinamica;
  • Disponibilitate munca in ture 12-24 / 12-48h si week-end.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
  • Supravegherea instalatiilor si componentelor mecanice pe toate fluxurile de productie;
  • Efectueaza operatiuni specifice (depanare de urgenta a instalatiilor in limitele complexitatii lucrarilor, reglaje ale mecanismelor etc);
  • Evalueaza conform competentelor stadiul tehnic al mecanizmelor si angrenajelor echipamentelor (Macarale Cheu, Macarale Auto, Dispozitive Portuare Specifice);
  • Respecta planurile de mentenanta ale instalatiei;
  • Actioneaza conform prescriptiilor tehnice in vigoare si a normativelor ce guverneaza activitatea de mentenanta si reparatii (ISCIR, CNCIR, etc).

Beneficii:
  • Tichete de masă;
  • Acces la traininguri – în funcție de aplicabilitatea în activităţile zilnice;
  • Abonamente Bookster;
  • Pachet - discount la furnizorii Schenker;
  • Evenimente dedicate angajaţilor;
  • Transport asigurat pe ruta Constanța - Port Agigea Sud.

At DB Schenker, you are part of a global logistics network that connects the world. A network that allows you to shape your career by encouraging you to contribute and truly make a difference.

With more than 74,500 colleagues worldwide, we welcome diversity and thrive on individual backgrounds, perspectives and skills. Together as one team, we are Here to move.

Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022