Lacatus Mecanic Macarale/Instalatii Portuare

DB Schenker - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta pe un post similar constituie un avantaj;
  • Aptitudini si cunostinte tehnice;
  • Pregatire specifica: certificat de calificare – lacatus mecanic , valabil;
  • Seriozitate, rigurozitate si integritate;
  • Persoana dinamica;
  • Disponibilitate munca in ture 12-24 / 12-48h si week-end.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
  • Supravegherea instalatiilor si componentelor mecanice pe toate fluxurile de productie;
  • Efectueaza operatiuni specifice (depanare de urgenta a instalatiilor in limitele complexitatii lucrarilor, reglaje ale mecanismelor etc);
  • Evalueaza conform competentelor stadiul tehnic al mecanizmelor si angrenajelor echipamentelor (Macarale Cheu, Macarale Auto, Dispozitive Portuare Specifice);
  • Respecta planurile de mentenanta ale instalatiei;
  • Actioneaza conform prescriptiilor tehnice in vigoare si a normativelor ce guverneaza activitatea de mentenanta si reparatii (ISCIR, CNCIR, etc).

Beneficii:
  • Tichete de masă;
  • Acces la traininguri – în funcție de aplicabilitatea în activităţile zilnice;
  • Abonamente Bookster;
  • Pachet - discount la furnizorii Schenker;
  • Evenimente dedicate angajaţilor;
  • Transport asigurat pe ruta Constanța - Port Agigea Sud.

DB Schenker is a global employer. Being the transport and logistics division of Deutsche Bahn we’re constantly looking for enthusiastic, motivated employees for over 2.000 locations in 130 countries, to move goods and projects across borders. Whatever your background, we offer the ideal environment for new starters, career changers and anyone looking for development opportunities. In other words – a job at DB Schenker is: A job like no other.

Publicat 4 oct. 2021 Reactualizat 1 nov. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos