Publicat 25 Apr 2019 | Reactualizat 25 Mai 2019 | Expiră 26 Mai 2019

Lacatus mecanic, lacatus-sudor - Germania

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

DREMO Personaldienstleistung GmbH angajează lacatusi mecanici, lăcătuși cu abilități de sudură.
Dacă aveți calificare și/sau mai multi ani de experiență in domeniul prelucrarii metalelor, construcțiilor si confectiilor metalice, vorbiți limba germana la nivel conversațional, atunci sunteți candidatul ideal.

Permisul auto și mașina personala constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Noi vă oferim un contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu o companie germană, salariu tarifar atractiv, asigurări sociale, plăți suplimentare, bani de concediu și de Crăciun, haine de lucru.

Nu percepem taxe și comisioane. Toate serviciile noastre sunt gratuite.
Primiți un premiu de start în valoare de 500 euro!

Descrierea companiei

Despre DREMO Personaldienstleistungen

Peste 4.000 de clienți, mai mult de 3.000 de angajați din 17 țări diferite - aceste cifre demonstrează că DREMO este unul dintre cei mai experimentați furnizori de resurse umane și servicii de personal din Saxonia.

Cu toate acestea, cifrele nu pot transmite ceea ce simțim noi cu adevărat pentru activitatea noastră de intermediere și leasing de personal: suntem atenți și corecți față de angajații și clienții noștri. Cu raționament, omenie și umor găsim împreună soluții. Și atunci putem ieși în larg cu avânt și cerințe mari de la activitatea noastră.

Declaratia de confidentialitate: https://www.dremo.com/ro/service/protectia-datelor/

Expirat

Lacatus mecanic, lacatus-sudor - Germania  -  Dremo Personaldienstleistung GmbH