Lacatus constructii si confectii metalice

Vasifral 46 SRL - 15 poziții
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3500 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- experienta in domeniu constructiilor si confectiilor metalice
- cunostinte teoretice si practice;
- cunostinte solide in citirea desenelor tehnice;

Descrierea jobului

- citirea si interpretarea corecta a desenelor de ansamblu si de executie pentru componentele mecanice;
- realizarea montajului de componente, subansambluri si echipamente respectand normele de calitate;
- operatiuni de debitare, gaurire, polizare, roluire, imbinari mecanice
- raspunde de executia si montajul elementelor de confectii metalice de calitate si la timp

Vasifral 46 Srl produce produse sub un Sistem de Asigurare a Calității din anul 2017. Vasifral 46 SRL este o companie cu capital românesc cu puncte de lucru în România și oferă servicii de inginerie, furnizare, execuție și montaj structuri metalice, în domeniul naval și petrochimic.
Ne concentrăm pe adăugarea de valoare angajaților noștri și pe investițiile în ei. Îmbrățișăm comunicarea, cooperarea și munca în echipă pentru a crea o experiență remarcabilă pentru clienți cu fiecare proiect pe care îl încheiem.
Publicat 29 nov. 2021 Expiră 29 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos