de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 17 Feb 2016

Laborant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii
• Cunostințe operare PC
• Cunoștințe tehnice

Descrierea jobului

• Secționarea probelor din plăcile de laborator, conform planului de tăiere
• Introducerea rezultatelor în programul de laborator
• Respectarea periodicității testărilor
• Informarea imediată a departamentelor de producție asupra rezultatelor testărilor
• Informarea superiorului în cazul defecțiunilor apărute la echipamentele de testare
• Respectarea reglementărilor interne de utilizare / preparare a substanțelor folosite în laborator
• Utilizarea echipamentelor de laborator conform instrucțiunilor tehnice

~~Diversitatea celor 7600 de angajați din cele 17 fabrici ne face să fim o echipă puternică, conectată prin munca noastră. Avem în comun :
Acționam nu doar vorbim despre asta
Stabilitatea care ne permite să progresăm
Satisfacția de a oferi ceea ce am promis
Noi nu căutăm doar simpli angajați, căutăm oameni care să împartașească valorile noastre.

Expirat
Laborant  -  EGGER ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles