Laborant

Amann Romania - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unei persoane care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- sa fie absolvent de studii liceale sau universitare;
- sa aiba cunostinte bune de operare pe calculator (MS Office, SAP reprezinta un avantaj);
- sa fie dispus pentru lucrul in 3 schimburi.

Numai candidatii care indeplinesc criteriile de selectie vor fi contactati in vederea intervievarii.

Descrierea jobului

AMANN GROUP este unul dintre cei mai mari producatori de ata de cusut si de brodat din lume, cu o istorie de peste 160 de ani in domeniu si o pasiune pentru cusatura perfecta. Fabrica sa din Harman, Brasov, certificata IATF 16949 este in extindere si recruteaza LABORANT.

Responsabilitati principale:

- Efectuarea si evaluarea testelor pentru validarea productiei si confirmarea lor in SAP;
- Efectuarea testelor necesare investigarii reclamatiilor si validarii masinilor din productie;
- Introducerea rezultatelor testelor in bazele de date;
- Intocmirea diverselor raportari specifice activitatii.

Beneficii:
- Transport asigurat
- Tichete de masă de 20 lei.
- Primă de recomandare candidaţi (intre 200-500 lei net/angajare)
- Bonus de neabsenteism
-Bonus lunar
- Card de servicii medicale
- Zile de concediu în funcţie de vechime
- Prime de Sărbători
- Training initial si periodic.
- Un coleg care să îţi arate ce şi cum să faci în perioada de început.
Aplică la adresa hr.aro@amann.com ; carmen.voicila@amann.com
Noi te vom contacta imediat pentru a stabili un interviu.

Descrierea companiei

Pentru mai multe detalii va rugam sa vizitati:
www.amann.ro
www.amann.com

Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos