Laborant Laborator Constructii Gradul II

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul potrivit acestui Job trebuie să aibe cunoștințele menționate, exeperiență și să fie o persoană activă, deschisă la tot ceea ce este nou și care să vină cu idei de îmbunătățire a actrivității noastre.

Descrierea jobului

Societatea caută un candidat pentru postul de "Laborant" în domeniul construcțiilor de drumuri și poduri, precum și producția asfaltului și betonului, acesta având o experiență într-un asemenea laborator de minim 1 an.

Care sunt atribuțiile acestui Job?
Acesta va efectua analizele necesare echipei de constrcții, desfășurându-și activitatea atât în locația fixă a laboratorului ( Gătaia, Timiș) cât și pe teren.

Grupul Maxagro și-a început activitatea în anul 1993 și este compus din 6 societăți cu capital 100% românesc. Activează în zona de Vest a țării, fiind un lider în agricultură, zootehnie, construcția de drumuri și poduri, producția asfaltului, betonului și agregatelor.

Publicat 29 ian. 2022 Reactualizat 26 feb. 2022 Expiră 28 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos