LABORANT INDUSTRIA ALIMENTARA

PAMBAC S.A - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii liceale/ postliceale finalizate cu diploma de absolvire - de preferat in domeniul industriei alimentare
- Sa cunoasca modul de functionare si de exploatare a aparaturii de laborator
- Sa cunoasca terminologia specifica in domeniul de activitate ( standardele , metodele de lucru, modul de efectuare si interpretare a analizelor de laborator)

Descrierea jobului

- Efectueaza controlul de calitate la receptia materiilor prime si materialelor
- Efectueaza controlul de calitate pe fluxul de fabricatie
- Efectueaza controlul de calitate la ambalarea, depozitarea si livrarea produselor finite
- Efectueaza analizele de laborator
- Salariul negociabil , virat la timp cu toate contributiile platite + bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata

S.C PAMBAC S.A Bacau , unul dintre principalii producatori nationali din domeniul morarit , panificatie , lider pe piata de paste fainoase si detinator al brandurilor Pambac, Grania ,Gata si Flavora
Publicat 29 apr. 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos