Laborant chimist

EGGER ROMANIA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii/superioare in domeniul chimic
  • Cunostinte operare PC
  • Cunostinte tehnice

Descrierea jobului

  • Analiza calitativa a materiilor prime si produselor finite conform procedurilor de lucru
  • Inregistrarea rezultatelor in fisierele de lucru
  • Respectarea planului de lucru stabilit
  • Informarea imediată a departamentelor de producție asupra rezultatelor testărilor
  • Informarea superiorului în cazul defecțiunilor apărute la echipamentele de testare
  • Respectarea reglementărilor interne de utilizare / preparare a substanțelor folosite în laborator
  • Utilizarea echipamentelor de laborator conform instrucțiunilor tehnice
Oferim
  • Oferim un loc de munca ce se caracterizeaza prin diversitate si responsabilitate intr-o companie multinationala
  • Inductie si instruire specifica
  • Asigurare de sanatate privata
  • Transport gratuit domicilu – locul de munca dus – intors

Diversitatea celor peste 10.000 de angajați ne ajută să formăm o familie puternică.

Sunt multe lucruri care ne unesc:

Plăcerea de a face lucruri, nu doar de a vorbi despre ele

Stabilitatea care ne determină să progresăm

Satisfacția de a realiza ceva în fiecare zi

Mândria de a lucra într-o industrie sustenabilă, care oferă oportunități nu doar generației noastre, ci și celor care vor urma.

Nu căutăm doar angajați. Vrem colegi care să ne împărtășească valorile. Care fac lucrurile să se întâmple.

Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022