Publicat 14 Iun 2019 | Reactualizat 14 Iul 2019 | Expiră 15 Iul 2019

LABORANT CHIMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avem nevoie de tine, daca:

  • ai studii medii (facultatea de chimie Politehnica sau Universitate este un plus)
  • experienta in domeniu cel putin 1 an
  • experienta in analize cu spectrometru sau spectrometru cu absorbtie atomica este un plus

Descrierea jobului

LABORANT CHIMIST - responsabil pentru analize chimice cu aparate de analiza rapide

  • Iti oferim un mediu de lucru placut si dynamic intr-o companie aflata in expansiune
  • posibilitati de dezvoltare profesionala si instruire constanta
  • Program de lucru Luni-Vineri
  • Salariu atractiv
  • Transport asigurat
Daca sunteti interesati va rugam sa aplicati pana la data de 30 iunie 2019. Vom contacta doar persoanele selectate.

CARPAT APROMETAL PRODUCTION este o firma cu capital privat care activeaza pe piata romaneasca din anul 2011 in domeniul metalurgiei neferoase.

Expirat
LABORANT CHIMIST  -  CARPAT APROMETAL PRODUCTION SRL