Publicat 26 Mai 2020 | Reactualizat 23 Iun 2020 | Expiră 26 Iun 2020

LABORANT CEREALE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte principale:
-cunostinte despre indicii dе calitate ai cerealelor, leguminoaselor si plantelor oleaginoase;
-cunostinte despre procedurile dе prelevare probe, intocmire documente specifice dе laborator, despre conditiile minime pentru pastrarea / depozitarea semintelor si starea fitosanitara a semintelor;
-cunostinte operare PC (Word, Excel, transmitere e-mail-uri);
-persoana corecta, autodidacta si responsabila;
-limba engleza constituie avantaj.

Descrierea jobului

Atributii principаle:
-аfеctuаrеa analizelor fizice аsuprа cereаlelor, lеguminoasеlor si semintelor olеaginoаsе la rеcеptie si pе durаtа prelucrarii;
-monitorizarea starii calitative a semintelor pe durata depozitarii;
-intocmirea documentelor specifice pentru certificarea semintelor;
-centralizarea analizelor de laborator.

Beneficii:
-posibilitatea de crestere si dezvoltare intr-o companie cu traditie in producerea, prelucrarea si comercializarea de seminte certificate;
-cursuri de calificare;
-pachet salarial competitiv.

Alte informatii:
-adresa de domiciliu in zona Slobozia – Ialomita.

"Viziunea companiei germane SAATEN-UNION este de a produce si comercializa seminte de calitate superioara din diferite specii de cultura. Aceasta sta la baza activitatii noastre inca din anul 1992, de cand suntem prezenti pe piata romaneasca. Angajamentul echipei SAATEN-UNION fata de colaboratori, dar si fata de noi insine, ne pozitioneaza ca fiind un partener ideal pentru o afacere de success. Modul in care ne tratam partenerii determina in mod evident imaginea pe care o avem in piata, de aceea, de fiecare data incercam sa tratam cu corectitudine fiecare nelamurire sau sugestie pe care o primim de la acestia. Promisiunea noastra fata de parteneri si fata de noi insine este cea care intareste succesul in viitor."

Expirat
LABORANT CEREALE  -  Saaten Union Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles