Publicat 07 Oct 2019 | Expiră 07 Nov 2019

Laborant analize fizico-chimice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare
Cunostinte in analize fizico-chimice
Persoana responsabila, organizata, capacitate de a lucra in echipa

Descrierea jobului

Asigura efectuarea analizelor (fizico-chimice si senzoriale) stabilite in planul de esantionare si control pentru materii prime, semifabricate si produse finite, in conformitate cu metodele de analiza aprobate.
Inregistreaza, interpreteaza rezultatele analizelor, intocmeste si transmite in timp util rezultatele analizelor către persoanele/departamentele implicate.
Participa la verificarile periodice de produs finit (stoc existent in depozite si contraprobe reprezentative)
Asigura o buna exploatare si intretinere a aparaturii si echipamentelor de laborator si participa la efectuarea lucrarilor de verificare si calibrare a acestora

Beneficii:
- contract pe perioada nedeterminată,
- oportunitati de training, dezvoltare cariera,
- oportunitati de a lucra intr-o echipa dinamica,
- salariu motivant si alte beneficii.

Informatii suplimentare pe email : office@donauchem.ro

Cu o experienta de peste 50 de ani, compania produce pentru piata interna si externa semifabricate si ingrasaminte chimice . Cei care doresc sa-si construiasca o cariera intr-un mediu potrivit gasesc suportul nostru pentru a invata si capata experienta alaturi de specialisti si a duce mai departe traditia producerii ingrasamintelor chimice .

Expirat
Laborant analize fizico-chimice  -  SC DONAU CHEM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles