Publicat 08 Nov 2019 | Reactualizat 06 Dec 2019 | Expiră 09 Dec 2019

Lăcătuş Mecanic in Apahida (Jud. Cluj)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • experienţă profesională de minim 1 an pe post de lacătuş mecanic
  • cunoştinţe tehnice ( interpretarea unui desen tehnic, utilizarea instrumentelor de masură)
  • disponibilitate la deplasări în țară
  • permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

  • realizarea operaţiunilor de strungare, găurire, polizare şi sudare
  • executarea confecţiilor metalice
  • asamblarea şi ambalarea finală a pieselor pentru realizarea produselor conform specificaţiilor
  • participă la diverse sesiuni de formare pe partea tehnică atunci când au loc diferite transferuri de proiecte
  • realizează şi respectă planul de producţie pentru a livra clienţilor la timp, în cantitatea şi calitatea solicitată
  • aprovizionează cu necesarul de materiale pentru realizarea proiectelor
  • verifică stocurile de materiale, scule, piese de schimb şi asigură menţinerea permanentă a necesarului acestora
Beneficii:
  • salar fix
  • tichete de masă
  • bonusuri
  • pachet medical
  • decontarea transportului

PSC Automatizări şi Instalaţii reunește o echipă tânără și dinamică de specialiști în automatizări industriale, roboți industriali, comunicații, electronică și software.Pentru completarea echipei noastre, recrutăm un lăcătuş mecanic.
Noi iți oferim șansa de a face parte dintr-o echipă formată din oameni cu foarte bună calificare profesională, cu specializări multidisciplinare, capabilă să ofere produse și servicii de cea mai bună calitate în domeniul automatizărilor industriale.

Așteptăm cu interes aplicația dumneavoastră și vă dorim succes!

Vă mulțumim,
Echipa PSC!

Expirat
Lăcătuş Mecanic in Apahida (Jud. Cluj)  -  PSC AUTOMATIZARI SI INSTALATII SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles