Publicat 13 Iun 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Lăcătuş - 99940

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul tău

Educaţie necesară:

Studii medii / profesionale / generale + curs calificare;

Experienţă practică necesară:

Minim 1 an;

Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie:

Autorizări în domeniu;

Altele:

Capacitate de planificare, de decizie şi sinteză, discernământ, tact;
Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerințele postului (lucru în afara programului normal de lucru, în program prelungit);
Deţinere permis de conducere categoria B (recomandabil);
Disponibilitate pentru lucru în echipă;
Loialitate faţă de organizaţie.

Descrierea jobului

Ce vei face

Se deplasează în locaţiile unde urmează să execute lucrări şi aşteaptă să fie admis la lucru de către personalul cu sarcini speciale în această direcţie;
Asigură realizarea lucrărilor încredinţate în volumul stabilit, de calitate corespunzătoare şi la termenul planificat;
Cunoaşte şi utilizează abilitaţile specifice calificării obţinute pentru efectuarea lucrarilor de mentenanţă accidentală/neprogramată şi de construcţii montaj din instalaţiile electrice aparţinând companiei sau terţilor;
Respectă prevederile Fişelor Tehnologice specifice lucrărilor executate, executând în totalitate operaţiile prevăzute de acestea;
Anunţă imediat şeful direct despre sarcinile suplimentare sau observaţiile primite din partea beneficiarului lucrării;
La sfârşitul fiecărei zile colaborează cu şeful de lucrare pentru elaborarea raportului zilnic al echipei de lucru şi determinarea cu exactitate a volumului lucrărilor efectuate.

Ce îţi oferim

Pachet salarial atractiv;
Premiu de performanţă;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Pensie facultativă;
Primă de vacanţă.

E.ON este mai mult decât oportunitatea de a te bucura în CV-ul personal de reputaţia unui angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea inainte, şi mai ales – faptul că te poţi baza pe ei. E.ON este pentru cei care vor libertatea de a transforma o industrie şi au capabilitatea de a face ce şi-au propus.

Ai aplicat
Expirat
Lăcătuş - 99940  -  Delgaz Grid