Kinetoterapeut

Oraș de lucru
Salariu 2300 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

persoana vesela, empatica, amabila, priceputa si dornica sa invete

Descrierea jobului

Angajam absolvent al specializarii de Kinetoterapie , dornic sa lucreze cu copiii si tinerii cu dizabilitati neuromotorii intre 2-18 ani, in cadrul Fundatiei Mihai Nesu din Oradea.

Scopul angajarii este recuperarea copiilor cu dizabilitati . Terapeutul poate fi si vorbitor de limba maghiara. Oferim cursuri de specializare in domeniu. Se va da si o proba practica de maxim 1 h dupa interviul de angajare.

Jobul poate fi de 6 h sau de 8h.

Conditii cerute: scrisoare de motivatie, foaie matricola si CV pe adresa info@mnf.ro

Fundația Mihai Neșu sprijină copiii cu dizabilități și boli cronice din România prin implicarea în proiecte și acțiuni caritabile, în vederea îmbunătățirii stării lor de sănătate. Fundația își propune să înfiinţeze noi centre de recuperare pentru copii la standarde internaţionale şi să contribuie la dotarea centrelor deja existente în scopul oferirii unui cadru optim de recuperare.

Publicat 29 iun. 2022 Expiră 29 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos