Kinetoterapeut

Oraș de lucru
Departamente
Salariu 1500 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Echipa Home Kineto caută un coleg, KINETOTERAPEUT, care să se alăture echipei noastre.
  • Experiența constituie un avantaj, dar suntem deschiși și pentru tineri absolvenți ai Facultății de Kinetoterapie sau masteranzi dornici să pună în practică ceea ce au învățat.
  • Punem accent pe atitudinea pozitivă, interesul ridicat față de recuperarea pacienților noștri, punerea în aplicare a procedurilor specifice și pe dorința de a progresa alături de noi. Suntem interesați și de idei noi, așa că te vom asculta și îndruma pe tot parcursul colaborării noastre.
  • Locația centrului nostru este în Popești-Leordeni, Str. Solstițiului.

Dacă ți se pare interesantă propunerea noastră, așteptăm să ne trimiți CV - ul tău la adresa de mail de mai jos: cosminktmihai@gmail.com .

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Implementarea de programe de kinetoterapie conform programului stabilit;
  • Aplicarea de proceduri de fizioterapie.

Ne ocupăm de recuperare medicală. Punem suflet 100% în ajutorul fiecărui pacient care apelează la serviciile noastre și ne dorim să oferim cea mai plăcută exeperiență de recuperare.
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022