Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

KINETOTERAPEUT Mobil - Terapie Manuală Posturală pe Scaun

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

✅ Disponibilitate.
✅ Diplomă de specialitate.
✅ Cu sau fără experiență.
✅ Căutăm o persoană dinamică, dornică să lucreze în echipă, sociabilă și proactivă.
✅ Punem accent pe punctualitate, respect și atitudine pozitivă.
✅ Fiind o companie mobilă, ne dorim alături persoane flexibile, rezistente la efort, cu o permanentă dorință de a-i ajuta pe cei din jur.

Descrierea jobului

✅Atitudine pozitivă, orientare către clienții interni și externi ai companiei.
✅Lucrul în echipă, simț de răspundere, dezvoltare continuă, orientare către acțiuni și rezultate.
✅Stretching, programe de exerciții și terapie manuală posturală la clienți corporate.
✅Existența unei calificări recunoscute de către Ministerul Muncii (orice alte calificări, specializări aduc o valoare în plus).
✅Angajare CIM.
✅Bonusuri de performanță sau pentru dezvoltarea proiectelor noi.

Organizează și livrează de 14 ani în Romania un sistem propriu de terapie holistică organizațională, prin:
• Educație ergonomică și posturală
• Coaching postural
• Evaluare posturală și a punctului de lucru
• Reconfigurarea posturii și a poziției greșite la punctul de lucru
• Energizare și dinamizare posturală, remodelarea corpului și a membrelor
• Eliminarea stării de oboseală profesională
• Fizioterapie/ Kinetoterapie mobilă
• Active Life Therapy® își desfășoară activitatea la nivel național (Bucuresti, Brașov, Bacau, Iasi, Cluj, Timișoara, Sibiu, Ploiesti, Constanța, Oradea si Craiova).
• Activitatea noastră se desfășoară la sediul clienților (Active Chair Massage - terapie manuală posturală pe scaun, Ergonomie, Gimnastica Corporate, Kinetoterapie la birou, Workshop-uri Educative) și la evenimente corporate organizate de aceștia.
• Active Life Therapy® este o companie cu implicare puternică în plan social și participă activ la acțiuni și evenimente caritabile și de voluntariat.

Expirat
KINETOTERAPEUT Mobil - Terapie Manuală Posturală pe Scaun  -  ACTIVE LIFE ROMÂNIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles