Publicat 28 Mar 2016 | Expiră 29 Apr 2016

Kinetoterapeut/ Maseuza

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Sa aiba competente in masajul de relaxare, terapeutic, anticelulitic
- Sa fie amabila, pozitiva, zambitoare, comunicativa.
- Sa aiba dorinta de perfectionare continua.
- Sa fie constiincioasa.
- Sa aiba o infatisare care sa inspire sanatate.
- Sa aiba spirit de echipa.
- Ideal ar fi sa detina un PFA, dar nu este obligatoriu.

Descrierea jobului

- Mentine conditiile ambientale(muzica,arome,lumanari).
- Aplica terapia potrivita fiecarui oaspete.
- Dozeaza bine resursele materiale si are grija de aparatura
- Da dovada de initiativa si implicare in a atrage si a pastra oaspetii.
- Creste constant in calitatea terapiilor oferite si invata continuu tehnici noi.

Ce iti oferim?
- Atmosfera relaxata si colegi la nivel de excelenta
- Camera de masaj(cu tot cu pat,prosoape,paturi,uleiuri,creme,cele necesare de unica folosinta) pentru a-ti desfasura activitatea la nivel de excelenta.
- Program flexibil, in functie de programari

MaternityClub se dedica intru totul gravidelor, bebelusilor si parintilor. Clubul nostru este specializat in cursuri de pregatire pre si postnatala menite sa usureze perioada sarcinii si a maternitatii. Angajamentul nostru este sa oferim cele mai bune, cele mai motivante si cele mai eficiente servicii si cursuri pre/postnatale.

Expirat
Kinetoterapeut/ Maseuza  -  Asociatia Maternity

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles