de ani Fără Frică...

Publicat 07 Nov 2019 | Reactualizat 07 Dec 2019 | Expiră 08 Dec 2019

KFC Sibiu cauta colegi casieri si lucratori bucatarie#pebune

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Zi de zi, noi ne ghidam dupa 3 principii:
Fii tu in varianta ta cea mai buna! Implica-te si diferentiaza-te! Distreaza-te!

Te invitam sa faci parte din echipa noastra din restaurantul KFC preferat pe postul de Casier sau Lucrator in bucatarie!

Locatiile noastre din Sibiu sunt:

  • KFC Sibiu DT: Soseaua Sibiului Nr.5, Selimbar;
  • KFC Nepi Sibiu: Soseaua Sibiului nr 5, Selimbar- Etaj 1 Foodcourt (deasupra Auchan);
  • KFC Festival Sibiu: Strada Lector.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:

Pregatesti produsele tale preferate din pui;
Te asiguri ca produsele sunt servite corespunzator;
Estimezi necesarul de produse și participi la inventarele periodice;
Pastrezi curatenia utilajelor si a locatiei;

Ce iti oferim:
Venit NET #PEBUNE! de pana la 2400 lei
Studentii integralisti primesc suplimentar o prima lunara in valoare de 300 de lei NET.
#Implica-te si diferentiaza-te! Distreaza-te!
Poti alege optiuni variate de program: full time - 8h, part time - 4h, 6h, weekend;
Noi iti asiguram un loc de munca stabil, pe termen lung;
Poti sa-ti alegi restaurantul preferat, astfel incat sa ai mai mult timp pentru tine, iar noi iti decontam lunar transportul;
Iti garantam mariri salariale periodice, in functie de timpul petrecut in companie: la 6 luni, 1 an, 2 ani;
Iti acordam prime cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun, atat pentru tine, cat si pentru copilul / copiii tai;
#fii_tu_in_varianta_ta_cea_mai_buna
Te sustinem prin programele noastre de pregatire, dezvoltare profesionala si personala;
Te incurajam sa-ti continui pregatirea academica prin burse de performanta pe parcursul studiilor superioare (3600 lei anual);
Poti face urmatorul pas in cariera ta in 6 luni de la angajare;
#distreaza-te alaturi de prietenii tai si noi te recompensam financiar (program de recomandari interne);
Dacă eşti interesat să lucrezi alături de oameni exact aşa cum eşti şi tu, vino direct in restaurantul KFC sau aplica pe site-ul nostru https://www.kfc.ro/realcv/.

Yum! Brands, Inc., cu sediul în Louisville, Kentucky este cea mai mare companie de lanţuri de restaurante şi unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Mărcile de restaurante deținute de companie - KFC, Pizza Hut și Taco Bell - sunt liderii globali în materie de produse alimentare din categoriile pui, pizza și stil mexican

Yum! Brands, Inc. deține peste 41,000 restaurante în peste 125 de țări și teritorii.

Yum! ocupă locul 216 în lista Fortune 500.

15.000 de restaurante KFC deservesc zilnic peste 12 milioane de clienţi în 109 ţări.

KFC este un brand dinamic care în momentul de faţă numără 70 de restaurante în toată ţara, dintre care 28 în Bucureşti. Pe lângă faptul că suntem răspândiţi în întreaga ţară, KFC se află printre cele mai populare lanţuri de restaurante specializate în produse din carne de pui din lume.

Această ascensiune nu ar fi fost posibilă fără implicarea şi devotamentul oamenilor care lucrează pentru KFC.

Cunoscând acest lucru, le oferim încredere tuturor oamenilor cu care lucrăm.

Suntem de părere că toţi colegii noştri au potenţialul de a face diferenţa.

Suntem Customer Maniaci, clienţii noştri fiind cei mai importanţi pentru noi.

Ne dorim să obţinem rezultate extraordinare, cu energie pozitivă şi responsabilitate.

Împreună construim performanţa pentru a ne depăşi limitele pas cu pas.

Şi nu în ultimul rând ne place să recunoaştem realizările celorlalţi.

Te invităm la KFC – la noi zâmbetele fac diferenţa!

Te aşteptăm şi pe pagina noastră de cariere!

Expirat
KFC Sibiu cauta colegi casieri si lucratori bucatarie#pebune  -  US Food Network S A

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles