Publicat 19 Feb 2021 | Reactualizat 19 Mar 2021 | Expiră 22 Mar 2021

Key Account Sales Manager

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Rețeaua privată de sănătate REGINA MARIA are la bază două principii pe care le-a urmărit mereu: specialiști de foarte bună calitate și grija lor față de pacient. Ne dorim să avem alături de noi colegi care să demonstreze și să promoveze valorile REGINA MARIA prin:
- asumarea răspunderii pentru acțiunile lor
- cultivarea calității și oferirea de soluții eficiente, diferite, inedite, rapide și simple
- comunicare deschisă și încurajarea dezvoltării unei relații de încredere între ei și colegi
- susținerea și implicarea în atingerea obiectivelor de echipă
- acordarea și acceptarea cu deschidere a feedbackului constructiv

Esti persoana potrivita daca:
- Ai minim 3 ani experienta in domeniul promovarii si vanzarilor de servicii (vanzarea/ intelegerea serviciilor medicale constituie un avantaj)
- Ai abilitati dezvoltate de comunicare si prezentare
- Ai abilitatea de a lucra independent
- Esti orientat catre client si rezultate
- Esti o persoana pozitiva, deschisa si sociabila
- Cunosti limba Engleza la un nivel avansat
- Detii permis auto categoria B

Descrierea jobului

In REGINA MARIA, acest rol presupune:
- Prospectarea pietei si identificarea de noi clienti din segmentul Corporate
- Mentinerea/ depasirea cotei de piata prin atingerea obiectivelor comunicate de catre companie
- Asigurarea unor solutii oferite clientilor potrivite conditiilor de piata si obiectivelor companiei prin abordare de vanzare consultativa si proactiva.
- Construirea de relatii puternice cu clientii in vederea vanzarii serviciilor Regina Maria si a cresterii satisfactiei clientului.
- Monitorizarea competitiei si a tendintelor pietei in vederea cresterii continue a pozitiei Regina Maria in segmentul de piata alocat
- Dezvoltarea de planuri de business pentru achizitia si generarea de venituri suplimentare
- Crearea unui plan de business pentru fiecare client/cont

Asteptam aplicatia ta daca iti doresti:
- Un mediu de lucru confortabil si stimulativ si o echipa profesionista si deschisa care sustine invatarea continua
- Oportunitati de dezvoltare prin definirea planului de cariera, accesul la programe de training specific rolului, accesul online si offline la materiale de specialitate si sustinerea si valorificarea ideilor tale
- Instrumente de lucru performante: tehnologie de ultima generatie, automatizare, echipamente premium.

Ce oferim:
Un mediu de lucru confortabil si stimulativ si o echipa profesionista si deschisa care sustine invatarea continua;
Oportunitati de dezvoltare prin definirea planului de cariera, accesul la programe de training specific rolului, accesul online si offline la materiale de specialitate si sustinerea si valorificarea ideilor tale;
Instrumente de lucru performante: tehnologie de ultima generatie, automatizare, echipamente premium;
Zile libere platite in plus fata de cele 21 standard;
Bonuri de masa de 15 lei fiecare;
Acces la cursuri & traininguri de specialitate;
Abonament medical la serviciile REGINA MARIA;
Discounturi la parteneri externi.

Rețeaua de sănătate REGINA MARIA este lider în calitatea serviciilor medicale din România, fiind singurul operator care deține trei spitale cu acreditări internaționale. Prin cele 13 acreditări deținute – o performanță unică în Europa Centrală și de Est, REGINA MARIA demonstrează constant angajamentul său pentru excelența medicală și siguranța îngrijirii pacienților.

Totodată, REGINA MARIA a inovat și segmentul serviciilor medicale pentru companii, lansând în premieră în România conceptul de abonamente corporate, în urmă cu 25 de ani. Mai recent, compania a dezvoltat și pachete medicale specializate pentru IMM și persoane fizice, gestionând în prezent un portofoliu de peste 640.000 de abonamente. În plus, în ultimii 10 ani, REGINA MARIA a investit peste 130 de milioane de euro în dezvoltarea sistemului medical din România, prin modernizarea sau deschiderea de noi locații, achiziția de aparatură performantă și pregătirea echipelor medicale.

REGINA MARIA este singura companie de servicii medicale din România care a preluat în totalitate și a integrat cu succes peste 30 de alți jucători de pe piață, având o prezență proprie în 20 de județe și acoperire națională prin intermediul celor peste 310 clinici partenere. Compania reunește aproape 7.000 de angajați și colaboratori și oferă servicii complete de spitalizare și chirurgie, maternitate, policlinică, imagistică, laborator și stocare de celule stem, unui număr de peste 4.5 milioane de pacienți.

Expirat
Key Account Sales Manager  -  Regina Maria

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles