Publicat 12 Aug 2017 | Expiră 11 Sep 2017

KEY ACCOUNT REPREZENTATIVE

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 4 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Cerinte
-studii medii – studiile superioare reprezinta un avantaj.
-permis auto categoria B – fara evenimente – se va verifica.
- limba engleza nivel mediu scris si citit.
-experienta relevanta(dovedita) in domeniul vanzarilor(minim 4 ani)
- experienta B2B reprezinta un avantaj.
- cunoasterea pietei de materiale de constructii si instalatii electrice si sanitare reprezinta un avantaj.

Oferim
-pachet salarial motivant si bonusuri de performanta.
- autoturism de serviciu,telefon si laptop.
- training-uri si team-building periodice.
- oferim posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala,un mediu de lucru dinamic si performant.

Vor fi selectionati doar candidatii care corespund descrierii jobului.

Descrierea jobului

Organizare de intalniri zonale si Bucuresti, studiu concurenta si dezvolatrea de colaborari noi B2B. Obtinerea de contracte si noi leeduri inclusiv beneficiari finali. Propsectie piata prin toate parghiile.
Sustinerea imaginii AMASS in teritoriu.
Salariu + masina + comisioane incasari si incheieri contracte.
Participare la cursuri pentru imbunatatirea nivelului profesional.

AMASS este brand romanesc , marca inregistrata si companie certificata ISO 9001 si 14001, lider de piata privind promovarea sisteme de incalzire mai ieftine decat gazul. www.amass.ro
Traditie de 10 ani in domeniu si importator unic pe produse fabricate in Germania si Danemarca. AMASS este considerata compania cu cele mai bune servicii in domeniu cu o mentalitate de lucru disciplinata si cu nivel calitativ a serviciilor sale ridicat. Compania asigura consultanta de vanzare necesara clientilor sai pentru a alege un sistem de incalzire optim fiind si furnizorul celor mai performante sisteme de incalzire
Sediul companiei este in Bucuresti si executa vanzari si montaje la nivel national.

KEY ACCOUNT REPREZENTATIVE  -  AMASS Confort Systems