Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

KEY ACCOUNT REPRESENTATIVE / RESPONSABIL IMPORT-EXPORT

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-bune abilitati de comunicare si negociere
-bun organizator,spirit de echipa,
-viziune oportunitati vanzari,perseverenta
-disponibilitate deplasari
-abilitati utilizare PC
-cunoastere lb engleza ( nivel mediu)-pentru responsabil import-export
-permis conducere cat B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Promovarea imaginii companiei si a produselor din portofoliu;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii din portofoliu si dezvoltarea portofoliului existent
- Operatiuni logistice import-export;
- Identificarea furnizorului optim
- Monitorizarea concurentei,prospectarea pietei si a oportunitatilor pentru cresterea vanzarilor

Beneficii
-salariu motivant,bonusuri.
-masina,laptop si telefon de serviciu
-program flexibil de lucru (luni-vineri 8.00-17.00),pauza de masa la pranz cu masa oferita de companie
-mediu de lucru in echipa performanta,perfectionari

-S.C. Search Chemicals S.R.L. este o companie romaneasca-parte integranta holding- companii cu puternica activitate de productie si comert.Suntem importatorul/detinatorul marcilor consacrate Homelux,PowerX,Sidef...
Principiile dupa care isi desfasoara activitatea firma noastra cuprind inclinatia catre indeplinirea celor mai inalte cerinte de calitate ale clientilor, eficienta in indeplinirea acestor cerinte, cat si atasamentul pe termen lung fata de partenerii de afaceri. Acestea au fost principalele motive pentru care firma noastra are colaborari permanente cu principalele retele KA si este furnizorul permanent al marilor producatori din tara atat pe segmentul food cat si non-food dar si un furnizor important de materii prime si bunuri de larg consum pentru piata externa din Bulgaria, Ungaria, Germania, Italia,...

Produsele noastre corespund celor mai inalte cerinte de calitate, cu cel mai bun raport calitate-pret.

Expirat
KEY ACCOUNT REPRESENTATIVE / RESPONSABIL IMPORT-EXPORT  -  SEARCH CHEMICALS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles