Publicat 08 Mar 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Key Account Representative - Judete - SB, BV, CJ, BN, HD

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare
- Cunostinte comerciale, abilitati de negociere si de comunicare
- Experienta minim 1 an in vanzari, colaborarea cu key accounts reprezinta avantaj
- Capacitate de planificare, organizare si coordonare
- Persoana responsabila, capabila sa respecte instructiuni verbale si scrise
- Seriozitate, spirit de initiativa
- Disponibilitate la deplasari permanente pe zona alocata
- Carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Se ocupa de cresterea distributiei in zona alocata in concordanta cu politica comerciala
- Propune si plaseaza in magazine produse
- Implementeaza promotiile de trade marketing si marketing in piata
- Mentine relatiile cu clientii existenti si distribuitorul
- Contacteaza potentialii clienti si demareaza colaborarea cu acestia
- Promoveaza produsele la client
- Monitorizeaza vanzarile si se asigura de realizarea targeturilor lunare
- Trimite la timp si acurat informatiile/rapoartele solicitate
- Participa activ la actiunile de culegere a informatiilor despre clienti, concurenta
- Monitorizeaza si raporteaza prezenta, mercantizarea, preturile, promotiile si activitatile competitiei
- Gestioneaza materialele promotionale si urmareste implementarea acestora in zona alocata

Numarul 1 din industria de panificatie Belgia impreuna cu liderul de piata in distributia produselor alimentare cu temperatura controlata din Romania compania Macromex - si-au reunit competentele si experienta infiintand in anul 2011 compania LA LORRAINE ROMANIA.
Aceasta companie beneficiaza de o investitie de 15 mil. euro, de cea mai recenta tehnologie care asigura o productivitate ridicata si este specializata in productia de brutarie si panificatie congelata, avand ca principal obiectiv furnizarea unei game largi si unice de produse de panificatie la o calitate superioara pentru ca satisfacerea clientilor sa fie garantata.

Expirat
Key Account Representative - Judete - SB, BV, CJ, BN, HD  -  LA LORRAINE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles