Key Account Representative Dermatology

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate (preferabil in domeniul medical, farmaceutic sau conexe);
Experienta in promovarea medicamentelor catre medicii specialisti reprezinta un avantaj;
Carnet de conducere cat. B;
Disponibilitate pentru deplasari.
Teritoriu alocat: CLUJ, ALBA, MURES, SIBIU, BISTRITA NASAUD;
Limba engleza – nivel intermediar

Descrierea jobului

  • Preluarea si dezvoltarea relatiilor de incredere cu clientii companiei;
  • Promovarea medicala a produselor Companiei catre profesionistii in sanatate din zona geografica arondata (CLUJ, ALBA, MURES, SIBIU, BISTRITA NASAUD).
  • Candidatii trebuie sa trimita un CV : mabro@leo-pharma.com.

LEO Pharma A/S este o companie farmaceutica de origine daneza infiintata in anul 1908, avand ca proprietar Fundatia LEO. Sediul central se afla in Danemarca, la Copenhaga. Birouri si filiale LEO sunt deschise in peste 25 de tari ale lumii, iar produsele sunt prezente in 90 de tari, prin diferiti parteneri. Ariile terapeutice majore in care LEO este prezenta in piata farmaceutica sunt Dermatologie si Tromboza.

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 30 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos