KEY ACCOUNT MANAGER

Ograda Cu Delicii S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Experiență de cel puțin 10 ani pe o pozitie similară in domeniul alimentar;
Excelente abilități de comunicare, negociere și colaborare;
Persoană organizată, responsabilă și atentă la detalii;
Spirit de initiativă și atitudine pozitivă;
O buna cunoastere a universului de clienti Modern Trade si a modului de lucru;

Descrierea jobului

Negocierea termenilor comerciali, listările in magazinele de tip Key Account și activitațile promoționale;
Construcția și execuția planurilor de vânzări ;
Conceperea, dezvoltarea și implementarea planului de promovare ;
Reprezentarea companiei în relațiile cu furnizorii ;
Efectuarea analizelor de produs, sortimentației și alte analize care-i oferă imaginea corectă a activității produsului ;
Asigurarea derulări contractelor de vanzari/colaborare dintre companie și parteneri;
Gestionarea, organizarea și coordonarea activităților implicite ale relației de colaborare cu clienții;
Disponibilitatea pentru deplasarea în țară;
Identificarea de noi oportunități și canale de dezvoltare;
Publicat 13 Sept. 2022 Reactualizat 13 Oct. 2022 Expiră 13 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.