KEY ACCOUNT MANAGER

CIVITAS PSG S.A. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Descrierea jobului

CIVITAS - Lider important in piata serviciilor de securitate din Romania, oferind solutii integrate de securitate cu un puternic accent pe tehnologie si performanta,

Recruteaza
pentru Muntenia- Dobrogea-Moldova
Key Account Manager

Ce face un KAM in Civitas?
  • Reprezinta imaginea si brand-ul companiei
  • Asigura cresterea portofoliului de clienti si a cifrei de afaceri
  • Construieste, mentine si dezvolta relatiile cu clientii tinta
  • Supervizeaza implementarea proiectelor de securitate pentru care a semnat contract
  • Ofera consultanta clientilor in alegerea sistemelor/ serviciilor de securitate
  • Monitorizeaza si actioneaza pentru respectarea termenelor
  • Elaboreaza rapoarte de vanzari

Ce studii si cunostinte are un KAM in Civitas?
  • Studii superioare tehnice
  • Cursuri de specializare/ perfectionare in domeniul vanzari/key account management
  • Cunostinte in domeniul sistemelor integrate de securitate
  • Cunostinte operare PC – MsOffice
  • Cunostinte de limba engleza nivel mediu spre avansat
  • Cunoasterea mediului de business/networking
  • Posesor de permis categoria B
  • Disponibilitate la deplasari

Ce competente esentiale are un KAM in Civitas?

Invatare continua – Isi doreste sa-si extinda permanent cunostintele pentru a obtine noi abilitati
Comunicare – Se exprima clar, asculta activ, este deschis si se bazeaza pe o comunicare bidirectionala
Adaptabilitate – Accepta provocarile, reactioneaza bine la schimbari de prioritati si task-uri, se adapteaza cu usurinta schimbarilor din mediul de lucru
Lucru in echipa – Manifesta interes pentru stabilirea contactelor cu colegii, interactioneaza in mod eficient cu colegii in diferite situatii, isi intelege rolul in organizatie, este empatic si incurajeaza discutiile deschise
Gandire critica – Este capabil sa puna intrebari, sa caute raspunsuri, sa gaseasca alternative si sa adopte o pozitie bazata pe justificari argumentate
Rezolvarea problemelor (problem-solving skills) – Urmareste in a gasi solutii viabile la situatii dificile

Motive pentru care sa-ti doresti sa fii KAM in Civitas?

Civitas promovează și recompensează performanța
Civitas te ajuta sa te dezvolți atat personal cat si profesional
Civitas iti ofera echilibru între carieră și familie.
Civitas iti ofera resurse sa-ti desfasori cu eleganta sarcinile acestui post.
Civitas pune preț pe incredere, corectitudine, loialitate si apreciere

Daca crezi ca esti ceea ce cautam
Daca stii si poti face si tu ceea ce face un KAM in Civitas
Trimite-ne un CV pe recrutare@civitasgroup.ro
Este un prim pas spre a te integra in echipa noastra!

CIVITAS
Se bazeaza pe oameni bine pregatiţi, având în comun ambiţia pentru performanţă şi pasiunea pentru lucrul bine făcut.

Cu o experienţă de peste 20 ani în domeniu, si peste 3000 de angajati, Civitas Group furnizează soluţii de securitate adaptate nevoilor clientului.

Oferind încă de la început servicii profesionale, acoperind sectorul pazei umane, monitorizării şi intervenţiei rapide şi al sistemelor electronice de securitate, ne-am remarcat, devenind unul dintre furnizorii importanţi de servicii de securitate, statut certificat de un portofoliu relevant de clienţi.

Respectarea angajamentelor asumate faţă de clienti și a principiului conform căruia trebuie oferită acestora soluţia optimă pentru asigurarea nevoii de securitate, reprezintă principalele obiective ale fiecăruia dintre noi.

În domeniul pazei umane avem o puternică infrastructura la nivel naţional, putând asigura servicii de cea mai înaltă calitate, prin parteneriate stategice. Selecţia partenerilor este rezultatul unui riguros audit de evaluare continuă, care are ca principale criterii competenţa, performanţa,etica şi respectul pentru lege.

Ne bazăm pe un colectiv calificat, care face posibilă realizarea performanţelor remarcabile, prin respectarea tuturor reglementărilor tehnologice şi de siguranţă date de standardele din domeniu.

Cunoaştem bine nevoile de securitate ale clienţilor pentru a găsi şi oferi acestora soluţii complete şi personalizate de securitate, dezvoltate cu tehnologii de ultima oră şi profesionişti in domeniu.

Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022