Publicat 03 Sep 2019 | Reactualizat 15 Sep 2019 | Expiră 03 Oct 2019

key account manager

2 posturi

Candidatul ideal

- Te implici în ceea ce faci?
- Știi când nu știi, dar încerci să înveți repede?
- Ai o fire deschisă, obiectivă şi energică?

Ai nimerit bine!

Ai acum oportunitatea să te dezvolți în cadrul unui business matur, în ascensiune, care a împlinit 26 de ani de experiență.

Descrierea jobului

- Gestionarea şi fidelizarea portofoliului existent de clienţi;
- Promovarea serviciilor noastre de înaltă clasă;
- Asigurarea dezvoltării continue a companiei în piață.

Ce oferim?

- O echipă deschisă și prietenoasă;
- Un program personalizat de training și integrare. Perioada de training este plătită;
- Acces la un portofoliu diversificat de clienți;
- Perspective de evoluție și dezvoltare pe trepte de carieră;
- Oferte no-nonsense.

Lider în software de informare legislativă, util oricui are nevoie să fie la zi cu legislaţia dinamică a României. Oferind facilități unice, ne-am impus la nivel național, programele noastre fiind utilizate de zeci de mii de specialiști din peste 200 de orașe ale țării.

Avem o echipă unită de valoare și luăm fiecare obstacol întâlnit ca pe o motivație suplimentară de a reuși. Nu ne place să plimbăm hârtii. Punem preț pe fapte. Ne respectăm munca. Știm că nu suntem perfecți, dar încercăm să fim mai buni. Încercăm să fim corecți, dar uneori greșim.

Vă mulțumim că ați parcurs acest anunț și vă așteptăm să aplicați. Poți afla mai multe despre noi accesand:

key account manager  -  LexNavigator

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles