Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Key Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in vanzari (experienta in vanzari intr-un domeniu similar constituie un avantaj) ;
- excelente abilitati de comunicare
- bun simt comercial
- limba engleza - nivel mediu-avansat
- cunostinte operare PC (word, excel, outlook)
- dinamic, comunicativ, capabil de a lucra atat in echipa cat si individual
- putere de convingere, flexibilitate, orientare in functie de cerintele si tipologia clientilor
- mobilitate pentru zona Bucuresti / Ilfov

Descrierea jobului

- pregatirea, transmiterea si urmarirea ofertelor,
- propunerea si urmarirea efeturarii promotiilor,
- consilierea partenerilor in alegerea produselor,
- negocierea condiţiilor de livrare, termenelor si modalitatilor de plata,
- monitorizarea si raportarea activitatilor conform procedurilor interne ale firmei sau la cerere,
- monitorizarea activitatii concurentei,

Modelia SRL se ocupa cu importul si distributia de articole din gama menaj catre lanturile de magazine din Romania.

Expirat
Key Account Manager  -  MODELIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles