KEY ACCOUNT MANAGER SPANISH,POLISH SPEAKERS (CHISINAU-MD)

Candidatul Ideal

Recrutam activ , vorbitori de limbă Engleză, Spaniolă, Poloneză pentru postul de Key Account Manager pentru biroul nostru din Chișinău

Cerințe:
  • Cunoștințe operare PC;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Bună organizare;
  • Atenție la detalii;
  • Abilități de comunicare eficiente în limba engleză, spaniola, poloneza
  • Dorința de dezvoltare personală si ascensiune în carieră;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Asigurarea suportului clienților companiei;
  • Creșterea bazei de date a clienților.

Beneficii:
  • Angajare oficială și bonusuri de performanță ;
  • Salariu atractiv de la 900 Euro NET ;
  • Pachet social complet;

De ce Extend Supports pentru că:
  • Ai posibilitatea de dezvoltare și creșterea profesională într-o companie in plină ascensiune;
  • Ai parte de training achitat;
  • Ai mentori de top la nivel național si internațional cu experiență de zeci de ani in industria financiară
  • Lucrezi într-un birou nou, modern și confortabil;
  • Faci parte dintr-o echipă prietenoasă, tânără și sociabilă,multinationala
  • Să lucrezi chiar în centrul Chișinăului
  • Ai șanse de promovare în baza rezultatelor tale

EXTEND SUPPORTS este o companie de Top în Consultanță Financiară, care oferă cursuri de formare , recrutare,si suport personal clientilor nostri!
Publicat 9 nov. 2021 Reactualizat 7 dec. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos