Publicat 01 Nov 2019 | Reactualizat 08 Nov 2019 | Expiră 09 Nov 2019

KEY ACCOUNT MANAGER - OBIECTE PROMOTIONALE

1 post
Expirat
Suntem in cautarea unui nou coleg/a pentru rolul de Key Account Manager, care sa actioneze ca un punct de legatura intre client si ALL Promo, avand ca principala responsabilitate gestionarea conturilor clientilor si urmarirea fluxului de productie a comenzilor primite, asigurandu-se ca aceastea sa fie livrate la timp si sa se incadreze in parametrii stabiliti.
Candidatul ideal:
- Studii superioare;
- Experienta anterioara de minimum 2 ani in vanzari Business-to-Business;
- Obligatoriu experienta in domeniul publicitar/materiale promotionale;
- Persoana organizata, perseverenta, orientata catre client, capabila sa identifice rapid nevoile clientului;
- Gandire analitica, orientare spre rezultate;
- Cunostinte de limba engleza, nivel mediu;
- Capacitate de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Dezvoltarea si urmarirea proiectelor alocate;
Gestionarea relatiei cu clientii, atingerea obiectivelor de vanzari si profitabilitate;
Generarea de noi lead-uri din relatia cu clientii existenti in portofoliu;
Activitati administrative specifice departamentului de vanzari;
Prospectarea in permanenta a pietei in vederea identificarii de noi clienti;
Managementul intern al proiectelor alocate;
Responsabil de relatia cu celelalte departamente interne in toate etapele de dezvoltare a proiectelor.

Beneficii:
Salariu fix;
Comision;
Se asigura masina de serviciu;
Alte avantaje.

Descrierea companiei

Informatii Companie:
Compania ALL Promo este infiintata din 2006, avand ca obiect principal importul, distributia si personalizarea de materiale promotionale din Europa si Asia si se adreseaza clientilor medii si mari din toate domeniile de activitate.
Expirat
KEY ACCOUNT MANAGER - OBIECTE PROMOTIONALE  -  EURO COMCAS TRADING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles