Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

KEY ACCOUNT MANAGER - JUCARII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experiență de minimum 3 ani într-o poziție similară - KAM Jucarii;
- Abilități solide de comunicare, exprimare scrisă și orală;
- Abilități dezvoltate de vânzare consultativă, negociere și închidere;
- Abilitate de a lucra într-un mediu competitiv și cu termene strânse;
- Automotivare și entuziasm, inițiativă și implicare, organizare și planificare;
- Dorință de învățare și perfecționare continuă.
- Limba engleză – nivel avansat
- Operare software, sisteme de operare.

Descrierea jobului

Gestionarea clienților alocati
Prospectarea pieței de jucarii și contactarea potențialilor colaboratori/clienți
Identificarea și dezvoltarea oportunităților de dezvoltare NOD in piata de jucarii
Asigurarea părții operaționale și de suport
Implementarea strategiilor de vanzari in colaborare directa cu departamentele conexe
Respectarea direcției de orientare generala a companiei pentru a asigura alinerea cu strategiile acesteia.

Network One Distribution, un brand regional puternic în industria de distribuţie IT, reprezintă la ora actuală un top player în distribuţia de componente şi periferice IT pe piaţa românească, cu un portofoliu de peste 1500 de clienţi, aflânduse într-un proces de expansiune regională pe piaţa IT din Moldova, Bulgaria şi Ungaria.

Expirat
KEY ACCOUNT MANAGER - JUCARII  -  NETWORK ONE DISTRIBUTION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles