KEY ACCOUNT MANAGER ENGLISH SPEAKERS (CHISINAU-MD)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cunoștințe operare PC
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Bună organizare
  • Atenție la detalii
  • Abilități de comunicare eficiente în limba engleză, spaniola, poloneza
  • Dorința de dezvoltare personală si ascensiune în carieră

Descrierea jobului

  • Asigurarea suportului companiei,consilierea,satisfacerea cererilor clientilor
  • Creșterea bazei de date a clienților

EXTEND SUPPORT este o companie de Top în Consultanță Financiară, care oferă cursuri de formare , recrutare,si suport personal clientilor nostri!
  • Ai posibilitatea de dezvoltare și creșterea profesională într-o companie in plină ascensiune
  • Ai parte de training achitat
  • Ai mentori de Top la nivel național si internațional cu experiență de zeci de ani in industria financiară
  • Lucrezi într-un birou nou, modern și confortabil
  • Faci parte dintr-o echipă multinationala, tânără și sociabilă
  • Ai șanse de promovare în baza rezultatelor tale
Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos