Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 18 Nov 2019 | Expiră 21 Nov 2019

Key Account Executive -toată țara

7 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii/superioare;
• Experienta in vanzari minim 1 an;
• Gandire analitica si lucru cu cifre;
• Aptitudini de negociere si comunicare;
• Cunostinte Office (nivel mediu);
• Orientare spre rezultate, rezolvarea problemelor;
• Lucru in echipa;
• Permis de conducere categoria B fara antecedente.

Descrierea jobului

• Este responsabil de clientii KA pe zona desemnata, pe care ii viziteaza conform rutei stabilite;
• Negociaza comenzile transmise de clientii KA catre platforme;
• Negociaza la nivel de magazin plasari suplimentare;
• Implementeaza in clientii KA de care este responsabil standardele de mercantizare si planogramele stabilite de companie;
• Asigura prezenta produselor din portofoliu si implementarea promotiilor de Trade Marketing;
•Asigura mercantizarea produselor la raft in conformitate cu spatiul alocat contractual pe categorie de produs;
• Intocmeste rapoarte zilnice, saptamanale si lunare referitor la activitatea sa;

Expirat
Key Account Executive -toată țara  -  Grupul Sam Mills

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles