Publicat 04 Ian 2017 | Reactualizat 18 Ian 2017 | Expiră 04 Feb 2017

KEY ACCOUNT EXECUTIVE - CONSTANTA

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

- Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Experienta in vanzari - minim 2 ani (avantaj experienta in relatiile comerciale cu lanturi de magazine);
- Initiativa, atentie la detalii, capacitate de rezolvare a problemelor;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Permis conducere categoria B;
- Studii medii (cu diploma de Bacalaureat ) / superioare;
- Disponibilitate pentru activitate de teren.

Descrierea jobului

- Gestioneaza si dezvolta portofoliul de clientii de tip International Key Accounts din zona pe care o administreaza;
- Realizeaza obiectivele de vanzari setate pentru zona repartizata;
- Participa la elaborarea planului de dezvoltare a pietei, estimarea vanzarilor si planurilor de actiune pentru atingerea obiectivelor stabilite..

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial competitiv ( salariu fix+bonusuri in functie de performanta+tichete de masa);
- Instrumente de lucru performante;
- Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar si orientat catre performanta;
- Sansa de a beneficia de pregatire consistenta in domeniul vanzarilor de la o echipa profesionista;
- Sustinere in construirea unei cariere de succes.

Interbrands Marketing&Distribution face parte din elita companiilor de distributie si marketing bunuri de larg consum din Romania, acoperind aproximativ 8% din vanzarea bunurilor de larg consum din toata tara.

Infiintata inca din 1993, compania are acoperire nationala, reusind sa aprovizioneze saptamanal peste 40.000 de locatii comerciale, accesand mai multe canale de vanzare cu un portofoliu extins de produse, adaptat permanent cererii din piata (aproximativ 3.000 de tipuri de produse promovate).

Printre producatorii ale caror produse le distribuim si/sau administram pot fi mentionati: Procter&Gamble, British American Tabacco, Philip Morris, Henkel, Danone, Nestlé, Nexcare, Atifco, Scandia, DeLonghi, Kenwood. Incepand cu anul 2012, Interbrands dezvolta marci si produse proprii, lansand brand-urile: Ops, Naturalesse, Fresko, Pops, Tucan, Bono, Korab, Puerto del Gusto, Lustro.

Enjoy the Right Choice!

KEY ACCOUNT EXECUTIVE - CONSTANTA  -  SC INTERBRANDS M&D SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă