Publicat 11 Aug 2011 | Reactualizat 11 Sep 2011 | Expiră 12 Sep 2011

JURNALIST PREZENTATOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

De preferat studii economice si/sau implicare recenta intr-o activitate economica
Prezenta de spirit
Flexibil, curajul de a incerca ceva nou chiar daca nu a mai avut aparitii pe TV
Capacitatea de a invata rapid si a se adapta la situatii neasteptate

Descrierea jobului

Postul ofera posibilitatea de a transmite publicului larg, prin aparitii TV a unor informatii economice, de analiza a mediului economic romanesc si international.

Postul oferit este in cadrul postului de televiziune MONEY CHANNEL, post care si-a inceput emisia in May 2006 fiind singurul post TV din Romania orientat catre mediul de afaceri.
Locatia curenta este in Casa Presei din Bucuresti dar natura emisiunilor noastre ne obliga sa transmitem si din alte locatii din tara sau strainatate.
Pentru mai multe detalii www.tmctv.ro

Expirat
JURNALIST PREZENTATOR  -  THE MONEY CHANNEL CONSULTING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles