de ani Fără Frică...

Publicat 23 Sep 2008 | Reactualizat 21 Oct 2008 | Expiră 24 Oct 2008

JURISTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- facultate de drept cu licenta
- cunostinte bune operare PC
- putere mare de convingere
- creativitate, dinamism, maturitate si seriozitate
- ambitie, dorinta de afirmare si castig
- abilitati deosebite de comunicare si prezentare
- persoana extrovertita, cu aspect fizic foarte placut

Descrierea jobului

Se ofera:

- condiţii de lucru ultra moderne
- pachet salarial corelat cu performanta (pentru inceput salariu net fix 500 euro + comision motivant)
- posibilitatea unei cariere pe termen lung intr-o firma in continua expansiune

CV la fax: 0268-258.230 sau e-mail: euromax@zappmobile.ro

Descrierea companiei

Companie in plina ascensiune.

Expirat
JURISTI  -  Companie in plina ascensiune

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles