de ani Fără Frică...

Publicat 19 Sep 2008 | Reactualizat 21 Sep 2008 | Expiră 20 Oct 2008

Jurist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare in domeniu
- Dornic de afirmare
- Ambitios
- Cunostinte in domeniul dreptului civil si economic
- Capacitati organizitionale si analitice, punctualitate, disciplina

Descrierea jobului

- Lucrul cu debitorii, actiuni in instanta, spravegherea executarii titlurilor executorii
- Reprezentarea si apararea companiei in alte litigii cu caracter juridic
- Monitorizarea si mentinerea valabilitatii licentelor si autorizatiilor in baza carora activeaza compania

Beneficii:
- Salariu deosebit de atractiv
- Lucru intru-un mediu tanar ce activeaza in mai multe domenii de activitate
- Masina de servici

SC. FisTour SRL are ca principal domeniu de activitate Productia de tamplarie PVC, firma mai ofera constructii civile si industriale, constructii metalice si din lemn, consultanta financiara.
Sediul central al societatii se afla in localitatea Dragasani, Jud Valcea, cu birouri si puncte de lucru in Dragasani si Maciuca, jud. Valcea si Craiova, jud. Dolj.

Expirat
Jurist  -  Sc. FisTour Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles