de ani Fără Frică...

Publicat 17 Sep 2008 | Expiră 18 Oct 2008

JURIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare juridice absolvite.
- Experienta in domeniu constituie avantaj.
- Bun utilizator al PC - MS Office- internet.
- Cunoscator al limbii engleze costituie avantaj
- Loial, orientat spre respectarea termenelor.

Descrierea jobului

Acorda consultanta juridica in urmatoarele domenii:
- comercial (redactare, verificare, urmarire derulare contracte, recuperari creante)
- financiar – fiscal ( operatiuni de creditare);
- disciplina muncii ( urmarirea contractului colectiv de munca, regulamentului de ordine interioara, efectuarea de anchete administrative, redactarea de decizii atat cu caracter sanctionator cat si cu caracter administrativ);
- activitati legate de O.S.I.M. (redactarea documentatiei in vederea obtinerii certificatelor de marca, desene industriale precum si acordarea de consultanta in domeniu);
- activitati strans legate de organele de politie, Registrul Comertului, Birouri Notariale, Oficiul Cadastrului, Banci (certificate constatoare , extrase CF, hotariri AGA , ipoteci, plangeri, etc.)
- autorizari si activitati legate de Protectia Muncii, ISCIR, Mediu, Situatii de urgenta,
In functie de situatie asigura reprezentarea in instanta .

PRODVINALCO Cluj este unul din principalii producatori de bauturi alcoolice din România, având o traditie de peste 70 de ani. Compania a fost fondata în anul 1932 sub forma unui depozit ce se ocupa cu îmbutelierea, depozitarea si desfacerea bauturilor alcoolice spirtoase. Evolutia constanta si diversificarea obiectului de activitate a adus societatea pe o pozitie de lider în productia si distributia de bauturi alcoolice din Transilvania.

Expirat
JURIST  -  SC Prodvinalco SA Cluj-Napoca

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles