de ani Fără Frică...

Publicat 15 Iul 2008 | Reactualizat 13 Aug 2008 | Expiră 15 Aug 2008

JURIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare juridice finalizate;
- experientă minim 2 ani (avantaj);
- spirit analitic, atentie la detalii;
- diplomatie;
- integritate, simtul responsabilitatii;
- abilitati pentru relatii interpersonale si de comunicare, cu o buna capacitate de evaluare a riscului;
- abilitati de planificare si organizare;
- operare PC (pachetul MsOffice, Excel)

Descrierea jobului

- analizeaza contractele incheiate de MP Grup Invest din punct de vedere legal;
- analizeaza toate documentele companiei pentru a asigura respectarea prevederilor legale si ofera consultanta juridica clientilor companiei;
- actualizeaza permanent informatiile referitoare la noile modificari de legislatie de interes comercial;
- reprezinta compania n instanta in eventuale litigii;
- consiliaza managementul cu privire la corectitudinea si modul de realizare a planurilor si strategiei elaborate de acesta, din punct de vedere legal;
- administreaza documentele corporatiei si comunica cu Registrul Comertului, Camera de Comert,Camera de Munca si celelalte organisme de reglementare;
-evidenta documentelor firmei;
- evidenta contractelor de munca, de intermediere, respectarea prevederilor legale ale acestor contracte;
- evidenta documentelor debitori si recuperare debite;
- relationare cu toate departamentele interne;
- verificarea dosarelor de angajare si intocmirea contractelor de munca.

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Pachet salarial motivant
• Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni importante
• mediu de lucru profesionist
• posibilitatea ascensiunii in cariera

MP Grup Invest , companie clujeana de dezvoltare imobiliarea , va demara in acest an constructia ansamblul rezidential Premium Residence in Turda , judetul Cluj.

Expirat
JURIST  -  MP GRUP INVEST

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles