de ani Fără Frică...

Publicat 14 Apr 2008 | Reactualizat 12 Mai 2008 | Expiră 15 Mai 2008

jurist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne aşteptăm la:

- studii superioare de specialitate încheiate
- minim 1 an experienţă în domeniu
- cunoştinţe operare calculator (Ms-Office)
- aptitudini organizatorice
- deschidere, profesionalism, punctualitate şi perseverenţă
- cunoştinţe de limbă germană / engleză constituie un avantaj

Descrierea jobului

- redactarea, modificarea, verificarea contractelor companiei,
- modificări de acte constitutive, acte adiţionale, înregistrarea menţiunilor la Oficiul Registrul Comerţului şi obţinerea avizelor necesare,
- redactare adrese, notificări, hotărâri AGA, diferite cereri şi împuterniciri / delegaţii,
- analiza documentele companiei pentru a asigura respectarea prevederilor legale,
- actualizarea permanentă a bazei de date privind documentele juridice încheiate de societate,
- urmărirea şi informarea cu privire la modificările intervenite în domeniul legislativ;

Oferim:
- activitate interesantă şi variată,
- ambianţă plăcută într-o echipă tânără şi dinamică,
- oportunitatea dezvoltării pe plan profesional,
- remuneraţie peste medie.

Succesul nostru internaţional se bazează pe implementarea consecventă a strategiei de dezvoltare. Unul din obiectivele principale este recrutarea şi promovarea angajaţilor. Vă oferim şansa să vă planificaţi cariera.

Expirat
jurist  -  dm drogerie markt

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles