Jurist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare;
  • Experienta relevanta intr-o pozitie similara-minim 2 ani;
  • Cunostinte temeinice legislatie;
  • Cunostinte pachet MS Office (Word, Excel);
  • Persoana organizata, obisnuita sa lucreze cu termene limita.

Descrierea jobului

Responabilități:
  • Acordă consultanta si asistenta in domeniul juridic;
  • Rezolvă cereri cu caracter juridic si intocmeste documentatii necesare pentru desfasurarea activitatii firmei;
  • Redacteaza contracte si comunicari cu caracter juridic
  • Obținere diverse avize și autorizatii;
  • Verifică legalitatea documentelor cu caracter juridic și administrativ;
  • Se informează periodic în scopul aflării ultimelor acte normative apărute;
  • Asigură informare permanentă cu privire la modificările legislative aparute;

Beneficii
  • Se asigura salar competitiv
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022